achtergrond

Leuven / Brussel 2017

Antwerpen 2018

Groep A

  1. PAUL + OSCAR
  2. 8-office/Veelaert architecten
  3. Füller FC
  4. HUB

Groep B

  1. KASHH/ AREAL ARCHITECTEN
  2. BULK architecten
  3. Modulor - FC Baksteen
  4. Regionale Landschappen Antwerpen

Groep C

  1. Vincent Van Duysen Architects
  2. B-ARCHITECTEN
  3. Collectiefnoord/ FVWW/ Meta architecten
  4. M2 architecten

Groep D

  1. ARCHITECTS IN MOTION
  2. OMGEVING
  3. BOVENBOUW architectuur
  4. BUREAU BOUWTECHNIEK

Sponsors

Reynaers
Foamglas
Nelissen
gyproc
Bulex
Modular
CEA Belgium
Bulo
Tarkett/ Desso
Renson

Foto's

Speeldag 1 - Groepsfasejan 11

Terrein 1
18:00
Füller FC - HUB  3 - 10
19:00
PAUL + OSCAR - 8-office/Veelaert architecten  5 - 4
20:00
Vincent Van Duysen Architects - B-ARCHITECTEN  4 - 5
21:00
Collectiefnoord/ FVWW/ Meta architecten - M2 architecten  5 - 6
22:00
ARCHITECTS IN MOTION - OMGEVING  15 - 2
Terrein 2
19:00
KASHH/ AREAL ARCHITECTEN - BULK architecten  14 - 6
21:00
Modulor - FC Baksteen - Regionale Landschappen Antwerpen  18 - 6
22:00
BOVENBOUW architectuur - BUREAU BOUWTECHNIEK  11 - 6

Speeldag 2 - Groepsfasejan 16

Terrein 1
18:00
OMGEVING - BUREAU BOUWTECHNIEK  6 - 5
19:00
Regionale Landschappen Antwerpen - BULK architecten  3 - 9
20:00
Modulor - FC Baksteen - KASHH/ AREAL ARCHITECTEN  7 - 11
21:00
B-ARCHITECTEN - M2 architecten  3 - 4
22:00
Collectiefnoord/ FVWW/ Meta architecten - Vincent Van Duysen Architects  5 - 2
Terrein 2
19:00
BOVENBOUW architectuur - ARCHITECTS IN MOTION  5 - 9
21:00
8-office/Veelaert architecten - HUB  6 - 5
22:00
Füller FC - PAUL + OSCAR  1 - 13

Speeldag 3 - Groepsfasejan 25

Terrein 1
18:00
BULK architecten - Modulor - FC Baksteen  4 - 10
19:00
KASHH/ AREAL ARCHITECTEN - Regionale Landschappen Antwerpen  6 - 4
20:00
OMGEVING - BOVENBOUW architectuur  8 - 8
21:00
HUB - PAUL + OSCAR  5 - 5
22:00
8-office/Veelaert architecten - Füller FC  17 - 6
Terrein 2
19:00
BUREAU BOUWTECHNIEK - ARCHITECTS IN MOTION  0 - 5
21:00
Vincent Van Duysen Architects - M2 architecten  6 - 5
22:00
B-ARCHITECTEN - Collectiefnoord/ FVWW/ Meta architecten  6 - 10

Speeldag 4 - Eindrondejan 30

Terrein 1
18:00
PAUL + OSCAR - Modulor - FC Baksteen  6 - 4
19:00
8-office/Veelaert architecten - KASHH/ AREAL ARCHITECTEN  4 - 6
21:00
Collectiefnoord/ FVWW/ Meta architecten - BOVENBOUW architectuur  2 - 0
22:00
M2 architecten - ARCHITECTS IN MOTION  4 - 8
Terrein 2
19:00
HUB - Regionale Landschappen Antwerpen  12 - 4
20:00
Füller FC - BULK architecten  7 - 6
21:00
Vincent Van Duysen Architects - BUREAU BOUWTECHNIEK  2 - 5
22:00
B-ARCHITECTEN - OMGEVING  12 - 3

Speeldag 5 - Eindrondefeb 1

Terrein 1
18:00
Modulor - FC Baksteen - BOVENBOUW architectuur  6 - 1
19:00
8-office/Veelaert architecten - M2 architecten  8 - 9
21:00
PAUL + OSCAR - Collectiefnoord/ FVWW/ Meta architecten  7 - 8
22:00
KASHH/ AREAL ARCHITECTEN - ARCHITECTS IN MOTION  10 - 3
Terrein 2
19:00
Regionale Landschappen Antwerpen - Vincent Van Duysen Architects  5 - 9
20:00
BULK architecten - OMGEVING  5 - 4
21:00
Füller FC - B-ARCHITECTEN  3 - 13
22:00
HUB - BUREAU BOUWTECHNIEK  11 - 5

Speeldag 6 - Finalefeb 7

Terrein 1
19:00
BOVENBOUW architectuur - 8-office/Veelaert architecten  4 - 8
20:00
Modulor - FC Baksteen - M2 architecten  0 - 5
21:00
PAUL + OSCAR - ARCHITECTS IN MOTION  12 - 9
22:00
Collectiefnoord/ FVWW/ Meta architecten - KASHH/ AREAL ARCHITECTEN  2 - 1
Terrein 2
18:00
OMGEVING - Regionale Landschappen Antwerpen  7 - 10
19:00
BULK architecten - Vincent Van Duysen Architects  4 - 3
20:00
BUREAU BOUWTECHNIEK - Füller FC  5 - 3
21:00
HUB - B-ARCHITECTEN  8 - 7

Andere toernooien