achtergrond

Archigoldcup

Een zaalvoetbalcompetitie die op ludieke manier architecten bij elkaar brengt en netwerking mogelijk maakt. Deze zaalvoetbalcompetitie wordt jaarlijks georganiseerd in Antwerpen, Gent en (weldra ook terug in) Hasselt. Enkel architecten, student-architecten en medewerkers van architectenbureau’s kunnen deelnemen. Omdat er steeds meer vrouwen het beroep van architect uitoefenen, worden ook vrouwen actief in de competitie betrokken.

De winnende teams worden uitgenodigd op een internationale architectencup tussen Vlaanderen en Nederland. De Archigoldup wordt voornamelijk gesponsord door fabrikanten.
Op elk van de wedstrijden worden deze fabrikanten uitgenodigd zodat ook netwerking tussen architecten en fabrikanten gestimuleerd wordt.

Gent 2016

Groep A

Groep B

Groep C

Groep D

Sponsors

Reynaers
Foamglas
Bulex
Tarkett
Niko
Caparol
Goedhart 3D

Foto's

Speeldag 1 - Groepsfaseaug 8

Zaal 2
18:00
BARO - ABETEC architecten & Ingenieurs 5 - 4
19:00
BLAF architecten - Sporting Liereman 7 - 5
20:00
ASA - Coussée & Goris / DIERENDONCKBLANCKE architecten 19 - 3
21:00
CAAN architecten - Stéphane Beel architects 3 - 6
Zaal 3
18:00
ARCH & TECO Architecture and planning - DETOO architects 3 - 3
19:00
Goedefroo + goedefroo architecten - BAST architects & engineers 9 - 7
20:00
UGent - Architecten De Vylder Vinck Taillieu 4 - 2
21:00
ABSCIS architecten - KV-poel 11 - 0

Speeldag 2 - Groepsfaseaug 17

Zaal 1
18:00
Stéphane Beel architects - ABSCIS architecten 5 - 4
19:00
Coussée & Goris / DIERENDONCKBLANCKE architecten - UGent 8 - 5
20:00
Goedefroo + goedefroo architecten - Sporting Liereman 9 - 7
21:00
ABETEC architecten & Ingenieurs - ARCH & TECO Architecture and planning 9 - 5
Zaal 2
18:00
KV-poel - CAAN architecten 6 - 6
19:00
Architecten De Vylder Vinck Taillieu - ASA 1 - 17
20:00
BAST architects & engineers - BLAF architecten 2 - 12
21:00
DETOO architects - BARO 4 - 3

Speeldag 3 - Groepsfaseaug 22

Zaal 2
18:00
ASA - UGent 5 - 2
19:00
BARO - ARCH & TECO Architecture and planning 5 - 6
20:00
CAAN architecten - ABSCIS architecten 7 - 3
21:00
BLAF architecten - Goedefroo + goedefroo architecten 3 - 7
Zaal 3
18:00
Coussée & Goris / DIERENDONCKBLANCKE architecten - Architecten De Vylder Vinck Taillieu 19 - 0
19:00
ABETEC architecten & Ingenieurs - DETOO architects 1 - 4
20:00
Stéphane Beel architects - KV-poel 9 - 4
21:00
Sporting Liereman - BAST architects & engineers 10 - 4

Speeldag 4 - Eindrondeaug 29

Zaal 2
18:00
DETOO architects - BLAF architecten  2 - 5
19:00
ARCH & TECO Architecture and planning - Goedefroo + goedefroo architecten  4 - 7
20:00
ASA - CAAN architecten  7 - 5
21:00
Coussée & Goris / DIERENDONCKBLANCKE architecten - Stéphane Beel architects  5 - 4
Zaal 3
18:00
ABETEC architecten & Ingenieurs - BAST architects & engineers  7 - 6
19:00
BARO - Sporting Liereman  4 - 1
20:00
UGent - KV-poel  2 - 7
21:00
Architecten De Vylder Vinck Taillieu - ABSCIS architecten  1 - 15

Speeldag 5 - Eindrondesep 5

Zaal 2
18:00
DETOO architects - CAAN architecten  1 - 4
19:00
ARCH & TECO Architecture and planning - Stéphane Beel architects  6 - 10
20:00
BLAF architecten - ASA  6 - 11
21:00
Goedefroo + goedefroo architecten - Coussée & Goris / DIERENDONCKBLANCKE architecten  4 - 9
Zaal 3
18:00
ABETEC architecten & Ingenieurs - KV-poel  5 - 4
19:00
BARO - ABSCIS architecten  0 - 10
20:00
BAST architects & engineers - UGent  4 - 7
21:00
Sporting Liereman - Architecten De Vylder Vinck Taillieu  7 - 6

Speeldag 6 - Finalesep 12

Zaal 2
18:00
DETOO architects - ARCH & TECO Architecture and planning  4 - 2  
19:00
CAAN architecten - Stéphane Beel architects  1 - 2  
20:00
BLAF architecten - Goedefroo + goedefroo architecten  7 - 11  
21:00
ASA - Coussée & Goris / DIERENDONCKBLANCKE architecten  4 - 8  
Zaal 3
18:00
ABETEC architecten & Ingenieurs - ABSCIS architecten  1 - 16  
19:00
KV-poel - BARO  3 - 4  
20:00
UGent - Sporting Liereman  0 - 5  
21:00
BAST architects & engineers - Architecten De Vylder Vinck Taillieu  4 - 2  

Andere toernooien