achtergrond

Archigoldcup

Groep A

  1. TRANS
  2. Abscis architecten
  3. Caan architecten
  4. Robbrecht Daem Van Hee 360

Groep B

  1. B2ai
  2. Man architecten
  3. Goedefroo + Goedefroo architecten
  4. Bressers

Groep C

  1. Blaf
  2. Zoom architecten
  3. OYO
  4. GC architecten

Groep D

  1. ASA
  2. SBA
  3. Nero
  4. Delmulle Delmulle architecten
Met steun van
Bulex
Bulo
Foamglas
Gyproc
Modular
Renson
Reynaers
Soprema
Wienerberger

Speeldag 1 - Groepsfaseaug 9

Terrein 1
18:00
TRANS - Robbrecht Daem Van Hee 360  9 - 1
19:01
B2ai - Bressers  7 - 4
20:00
Blaf - OYO  3 - 2
21:00
ASA - Delmulle Delmulle architecten  8 - 1
Terrein 2
18:00
Abscis architecten - Caan architecten  18 - 1
19:00
Man architecten - Goedefroo + Goedefroo architecten  3 - 16
20:00
Zoom architecten - GC architecten  3 - 2
21:00
SBA - Nero  5 - 3

Speeldag 2 - Groepsfaseaug 16

Terrein 1
18:00
Goedefroo + Goedefroo architecten - Bressers  21 - 3
19:00
GC architecten - OYO  13 - 2
20:00
Nero - Delmulle Delmulle architecten  22 - 2
21:00
Caan architecten - Robbrecht Daem Van Hee 360  4 - 11
Terrein 2
18:00
Man architecten - B2ai  2 - 2
19:00
Zoom architecten - Blaf  16 - 1
20:00
SBA - ASA  7 - 7
21:59
Abscis architecten - TRANS  3 - 6

Speeldag 3 - Groepsfaseaug 23

Terrein 1
18:00
GC architecten - Blaf  9 - 1
19:00
TRANS - Caan architecten  7 - 4
20:00
SBA - Delmulle Delmulle architecten  9 - 3
21:00
Goedefroo + Goedefroo architecten - B2ai  22 - 2
Terrein 2
18:00
OYO - Zoom architecten  0 - 9
19:00
Abscis architecten - Robbrecht Daem Van Hee 360  7 - 1
20:00
ASA - Nero  6 - 1
21:00
Man architecten - Bressers  4 - 10

Speeldag 4 - Eindrondeaug 30

Terrein 1
18:00
Robbrecht Daem Van Hee 360 - Man architecten  10 - 4
19:01
Caan architecten - Bressers  12 - 9
20:00
Blaf - Delmulle Delmulle architecten  4 - 9
21:00
OYO - Nero  2 - 8
Terrein 2
18:00
TRANS - B2ai  8 - 4
19:00
Abscis architecten - Goedefroo + Goedefroo architecten  5 - 6
20:00
Zoom architecten - SBA  4 - 3
21:00
GC architecten - ASA  7 - 6

Speeldag 5 - Eindrondesep 6

Terrein 1
18:00
Robbrecht Daem Van Hee 360 - Man architecten  8 - 6
19:00
Caan architecten - Nero  2 - 10
20:00
Man architecten - Blaf  12 - 9
21:00
Bressers - OYO  7 - 9
Terrein 2
18:00
B2ai - SBA  0 - 5
19:00
Abscis architecten - ASA  10 - 8
20:00
TRANS - Zoom architecten  1 - 5
21:00
Goedefroo + Goedefroo architecten - GC architecten  3 - 5

Speeldag 6 - Finalesep 13

Terrein 1
18:00
Robbrecht Daem Van Hee 360 - Nero  
19:00
Delmulle Delmulle architecten - Caan architecten  
20:00
Man architecten - OYO  
21:00
Blaf - Bressers  
Terrein 2
18:00
B2ai - ASA  
19:00
SBA - Abscis architecten  
20:00
TRANS - Goedefroo + Goedefroo architecten  
21:00
Zoom architecten - GC architecten  

Andere toernooien