achtergrond

Archigoldcup

Groep A

  1. Stéphane Beel architects
  2. A-RES + Atelier Romain
  3. Goedefroo + Goedefroo architecten
  4. DETOO
  5. GC architecten

Groep B

  1. ABSCIS architecten
  2. OYO
  3. Achtergael architecten
  4. Ontwerppoel
  5. ZOOM + BONTINCK architecten

Groep C

  1. ASA architecten
  2. Caan architecten
  3. BLAF
  4. MAN architecten
  5. Bressers architecten

Groep D

  1. B2AI
  2. Coussée & Goris + Dierendonckblancke architecten
  3. Sporting Liereman
  4. ABETEC architecten
  5. NERO
Met steun van
Bulex
Reynaers
gyproc
Foamglas
Bulo
soprema
Wever & Ducré
Wienerberger
Renson

Foto's

Speeldag 1 - Groepsfaseaug 5

Terrein 1
18:00
Stéphane Beel architects - DETOO  13 - 3
19:00
ABSCIS architecten - Ontwerppoel  21 - 1
20:00
ASA architecten - MAN architecten  18 - 2
21:00
B2AI - ABETEC architecten  2 - 5
Terrein 2
18:00
A-RES + Atelier Romain - Goedefroo + Goedefroo architecten  4 - 19
19:00
OYO - Achtergael architecten  6 - 5
20:00
Caan architecten - BLAF  12 - 4
21:00
Coussée & Goris + Dierendonckblancke architecten - Sporting Liereman  14 - 1

Speeldag 2 - Groepsfaseaug 8

Terrein 1
18:00
ZOOM + BONTINCK architecten - Ontwerppoel  19 - 0
19:00
Bressers architecten - MAN architecten  5 - 4
20:00
NERO - ABETEC architecten  10 - 6
21:00
GC architecten - DETOO  21 - 1
Terrein 2
18:00
OYO - ABSCIS architecten  1 - 4
19:00
Caan architecten - ASA architecten  6 - 8
20:00
Coussée & Goris + Dierendonckblancke architecten - B2AI  14 - 1
21:00
A-RES + Atelier Romain - Stéphane Beel architects  2 - 3

Speeldag 3 - Groepsfaseaug 12

Terrein 1
18:00
MAN architecten - Caan architecten  1 - 6
19:00
DETOO - A-RES + Atelier Romain  2 - 8
20:00
ABETEC architecten - Coussée & Goris + Dierendonckblancke architecten  1 - 10
21:00
Ontwerppoel - OYO  3 - 5
Terrein 2
18:00
BLAF - Bressers architecten  5 - 5
19:00
Goedefroo + Goedefroo architecten - GC architecten  4 - 7
20:00
Sporting Liereman - NERO  2 - 7
21:00
Achtergael architecten - ZOOM + BONTINCK architecten  1 - 4

Speeldag 4 - Groepsfaseaug 19

Terrein 1
18:00
Coussée & Goris + Dierendonckblancke architecten - NERO  3 - 5
19:00
OYO - ZOOM + BONTINCK architecten  2 - 4
20:00
A-RES + Atelier Romain - GC architecten  1 - 11
21:00
Caan architecten - Bressers architecten  17 - 4
Terrein 2
18:00
B2AI - Sporting Liereman  0 - 5
19:00
ABSCIS architecten - Achtergael architecten  11 - 2
20:00
Stéphane Beel architects - Goedefroo + Goedefroo architecten  4 - 3
21:00
ASA architecten - BLAF  25 - 3

Speeldag 5 - Groepsfaseaug 22

Terrein 1
18:00
Stéphane Beel architects - GC architecten  2 - 8
19:00
ASA architecten - Bressers architecten  18 - 0
20:00
B2AI - NERO  1 - 7
21:00
ABSCIS architecten - ZOOM + BONTINCK architecten  4 - 11
Terrein 2
18:00
Goedefroo + Goedefroo architecten - DETOO  14 - 2
19:00
BLAF - MAN architecten  3 - 18
20:00
Sporting Liereman - ABETEC architecten  4 - 7
21:00
Achtergael architecten - Ontwerppoel  8 - 2

Speeldag 6 - Eindrondeaug 26

Terrein 1
18:00
Goedefroo + Goedefroo architecten - Achtergael architecten  11 - 7
19:00
A-RES + Atelier Romain - OYO  3 - 5
20:00
Bressers architecten - Sporting Liereman  3 - 8
21:00
MAN architecten - ABETEC architecten  4 - 1
Terrein 2
18:00
GC architecten - ABSCIS architecten  13 - 1
19:00
Stéphane Beel architects - ZOOM + BONTINCK architecten  2 - 6
20:00
ASA architecten - Coussée & Goris + Dierendonckblancke architecten  11 - 4
21:00
Caan architecten - NERO  8 - 2
Terrein 3
18:00
DETOO - BLAF  8 - 1
19:00
Ontwerppoel - B2AI  5 - 0

Speeldag 7 - Eindrondesep 2

Terrein 1
18:00
Goedefroo + Goedefroo architecten - Sporting Liereman  5 - 1
19:00
OYO - MAN architecten  10 - 9
20:00
Achtergael architecten - Bressers architecten  8 - 4
21:00
A-RES + Atelier Romain - ABETEC architecten  2 - 4
Terrein 2
18:00
ABSCIS architecten - Coussée & Goris + Dierendonckblancke architecten  7 - 6
19:00
Stéphane Beel architects - NERO  7 - 3
20:00
GC architecten - ASA architecten  6 - 5
21:00
ZOOM + BONTINCK architecten - Caan architecten  7 - 4
Terrein 3
19:00
DETOO - Ontwerppoel  4 - 9
20:00
BLAF - B2AI  4 - 6

Speeldag 8 - Finalesep 9

Terrein 1
18:00
Sporting Liereman - MAN architecten  8 - 3
19:00
Goedefroo + Goedefroo architecten - OYO  5 - 8
20:00
Bressers architecten - A-RES + Atelier Romain  4 - 7
21:00
Achtergael architecten - ABETEC architecten  4 - 3
Terrein 2
18:00
Coussée & Goris + Dierendonckblancke architecten - NERO  4 - 5
19:00
ABSCIS architecten - Stéphane Beel architects  2 - 7
20:00
ASA architecten - Caan architecten  11 - 4
21:00
GC architecten - ZOOM + BONTINCK architecten  2 - 9
Terrein 3
19:00
Ontwerppoel - BLAF  8 - 6
20:00
B2AI - DETOO  5 - 4

Andere toernooien