achtergrond

Archigoldcup

Groep A

  1. ZOOM-Bontinck
  2. A-RES
  3. FC Liereman
  4. Coussée & Goris architecten

Groep B

  1. BAST, BARO & Partners
  2. 3 architecten
  3. Goedefroo+Goedefroo architecten
  4. Stéphane Beel architects

Groep C

  1. B2AI
  2. ABSCIS architecten
  3. DETOO
  4. CAAN architecten

Groep D

  1. ASA
  2. OYO
  3. ABETEC
  4. Achtergael architecten
Met steun van
Reynaers
Foamglas
CEA Belgium
Bulo
Modular
gyproc
Wienerberger
AR-CO
wilms
vola
Bulex
Tarkett
ZEKER ZINK

Speeldag 1 - Groepsfaseaug 6

Terrein 1
18:00
ZOOM-Bontinck - Coussée & Goris architecten  6 - 2
19:00
BAST, BARO & Partners - Stéphane Beel architects  5 - 10
20:00
B2AI - CAAN architecten  1 - 8
21:00
ASA - Achtergael architecten  19 - 2
Terrein 2
18:00
A-RES - FC Liereman  1 - 13
19:00
3 architecten - Goedefroo+Goedefroo architecten  4 - 2
20:00
ABSCIS architecten - DETOO  12 - 3
21:00
OYO - ABETEC  4 - 7

Speeldag 2 - Groepsfaseaug 13

Terrein 1
18:00
Goedefroo+Goedefroo architecten - Stéphane Beel architects  5 - 1
19:00
DETOO - CAAN architecten  2 - 9
20:00
ABETEC - Achtergael architecten  16 - 2
21:00
FC Liereman - Coussée & Goris architecten  1 - 6
Terrein 2
18:00
3 architecten - BAST, BARO & Partners  2 - 5
19:00
ABSCIS architecten - B2AI  10 - 5
20:00
OYO - ASA  4 - 12
21:00
A-RES - ZOOM-Bontinck  1 - 15

Speeldag 3 - Groepsfaseaug 20

Terrein 1
18:00
DETOO - B2AI  2 - 11
19:00
ZOOM-Bontinck - FC Liereman  10 - 1
20:00
OYO - Achtergael architecten  5 - 3
21:00
Goedefroo+Goedefroo architecten - BAST, BARO & Partners  4 - 2
Terrein 2
18:00
CAAN architecten - ABSCIS architecten  4 - 10
19:00
A-RES - Coussée & Goris architecten  4 - 7
20:00
ASA - ABETEC  18 - 4
21:00
3 architecten - Stéphane Beel architects  4 - 4

speeldag 4 - Eindrondeaug 27

Terrein 2
18:00
ZOOM-Bontinck - Stéphane Beel architects  2 - 3
19:00
Coussée & Goris architecten - Goedefroo+Goedefroo architecten  5 - 4
20:00
ABSCIS architecten - ABETEC  12 - 3
21:00
CAAN architecten - ASA  3 - 7
Terrein 3
18:00
FC Liereman - BAST, BARO & Partners  5 - 7
19:00
A-RES - 3 architecten  5 - 8
20:00
B2AI - Achtergael architecten  8 - 2
21:00
DETOO - OYO  4 - 6

speeldag 5 - Eindrondesep 3

Terrein 2
18:00
ZOOM-Bontinck - ABETEC  7 - 4
19:00
Goedefroo+Goedefroo architecten - CAAN architecten  6 - 7
20:00
Stéphane Beel architects - ABSCIS architecten  1 - 8
21:00
Coussée & Goris architecten - ASA  6 - 7
Terrein 3
18:00
BAST, BARO & Partners - B2AI  4 - 5
19:00
3 architecten - OYO  9 - 4
20:00
FC Liereman - Achtergael architecten  11 - 1
21:00
A-RES - DETOO  5 - 7

speeldag 6 - Finalesep 10

Terrein 2
18:00
ABETEC - Goedefroo+Goedefroo architecten  5 - 6
19:00
ZOOM-Bontinck - CAAN architecten  3 - 4
20:00
Stéphane Beel architects - Coussée & Goris architecten  2 - 8
21:00
ABSCIS architecten - ASA  4 - 5
Terrein 3
18:00
B2AI - 3 architecten  7 - 4
19:00
BAST, BARO & Partners - OYO  5 - 2
20:00
FC Liereman - DETOO  6 - 7
21:00
Achtergael architecten - A-RES  4 - 3

Andere toernooien