achtergrond

Archigoldcup

Groep A

  1. BARO
  2. BLAF ARCHITECTEN
  3. STEPHANE BEEL ARCHITECTS
  4. GOEDEFROO + GOEDEFROO ARCHITECTEN

Groep B

  1. CAAN ARCHITECTEN
  2. ZOOM ARCHITECTEN
  3. KV-POEL
  4. SPORTING LIEREMAN

Groep C

  1. B2Ai
  2. ABSCIS ARCHITECTEN
  3. ABETEC ARCHITECTEN & INGENIEURS
  4. 3ARCHITECTEN

Groep D

  1. COUSSEE&GORIS / DIERENDONCKBLANCKE architecten
  2. ASA
  3. DETOO
  4. ARCHITECTEN DE VYLDER VINCK TAILLIEU
Met steun van
Foamglas
Reynaers
gyproc
Wienerberger
Bulex
Goedhart 3D

Foto's

Speeldag 1 - Groepsfaseaug 7

Terrein 1
18:00
BARO - GOEDEFROO + GOEDEFROO ARCHITECTEN  2 - 9
19:00
CAAN ARCHITECTEN - SPORTING LIEREMAN  5 - 1
20:00
B2Ai - 3ARCHITECTEN  4 - 9
21:00
COUSSEE&GORIS / DIERENDONCKBLANCKE architecten - ARCHITECTEN DE VYLDER VINCK TAILLIEU  10 - 1
Terrein 2
18:00
BLAF ARCHITECTEN - STEPHANE BEEL ARCHITECTS  3 - 17
19:00
ZOOM ARCHITECTEN - KV-POEL  15 - 2
20:00
ABSCIS ARCHITECTEN - ABETEC ARCHITECTEN & INGENIEURS  13 - 8
21:00
ASA - DETOO  9 - 5

Speeldag 2 - Groepsfaseaug 17

Terrein 1
18:00
KV-POEL - SPORTING LIEREMAN  1 - 9
19:00
ABETEC ARCHITECTEN & INGENIEURS - 3ARCHITECTEN  1 - 12
20:00
DETOO - ARCHITECTEN DE VYLDER VINCK TAILLIEU  3 - 5
21:00
STEPHANE BEEL ARCHITECTS - GOEDEFROO + GOEDEFROO ARCHITECTEN  5 - 6
Terrein 2
18:00
ZOOM ARCHITECTEN - CAAN ARCHITECTEN  7 - 8
19:00
ABSCIS ARCHITECTEN - B2Ai  8 - 4
20:00
ASA - COUSSEE&GORIS / DIERENDONCKBLANCKE architecten  6 - 4
21:00
BLAF ARCHITECTEN - BARO  5 - 8

Speeldag 3 - Groepsfaseaug 21

Terrein 1
18:00
ASA - ARCHITECTEN DE VYLDER VINCK TAILLIEU  17 - 4
19:00
BARO - STEPHANE BEEL ARCHITECTS  0 - 8
20:00
ABETEC ARCHITECTEN & INGENIEURS - B2Ai  7 - 6
21:00
KV-POEL - CAAN ARCHITECTEN  0 - 11
Terrein 2
18:00
3ARCHITECTEN - ABSCIS ARCHITECTEN  6 - 7
19:00
BLAF ARCHITECTEN - GOEDEFROO + GOEDEFROO ARCHITECTEN  10 - 7
20:00
COUSSEE&GORIS / DIERENDONCKBLANCKE architecten - DETOO  7 - 6
21:00
ZOOM ARCHITECTEN - SPORTING LIEREMAN  6 - 1

Speeldag 4 - Eindrondeaug 28

Terrein 1
18:00
STEPHANE BEEL ARCHITECTS - ZOOM ARCHITECTEN  0 - 6
19:00
GOEDEFROO + GOEDEFROO ARCHITECTEN - CAAN ARCHITECTEN  6 - 4
20:00
ABSCIS ARCHITECTEN - COUSSEE&GORIS / DIERENDONCKBLANCKE architecten  3 - 7
21:00
3ARCHITECTEN - ASA  2 - 5
Terrein 2
18:00
BARO - KV-POEL  3 - 2
19:00
BLAF ARCHITECTEN - SPORTING LIEREMAN  7 - 6
20:00
ABETEC ARCHITECTEN & INGENIEURS - DETOO  6 - 7
21:00
B2Ai - ARCHITECTEN DE VYLDER VINCK TAILLIEU  0 - 7

Speeldag 5 - Eindrondesep 4

Terrein 1
18:00
BARO - DETOO  4 - 2
19:00
BLAF ARCHITECTEN - ARCHITECTEN DE VYLDER VINCK TAILLIEU  7 - 6
20:00
KV-POEL - ABETEC ARCHITECTEN & INGENIEURS  2 - 6
21:00
SPORTING LIEREMAN - B2Ai  4 - 7
Terrein 2
18:00
STEPHANE BEEL ARCHITECTS - ABSCIS ARCHITECTEN  3 - 10
19:00
CAAN ARCHITECTEN - 3ARCHITECTEN  3 - 2
20:00
ZOOM ARCHITECTEN - COUSSEE&GORIS / DIERENDONCKBLANCKE architecten  6 - 2
21:00
GOEDEFROO + GOEDEFROO ARCHITECTEN - ASA  5 - 6

Speeldag 6 - Finalesep 11

Terrein 1
18:00
BARO - BLAF ARCHITECTEN  7 - 3
19:00
DETOO - ARCHITECTEN DE VYLDER VINCK TAILLIEU  14 - 4
20:00
ABETEC ARCHITECTEN & INGENIEURS - B2Ai  7 - 6
21:00
KV-POEL - SPORTING LIEREMAN  17 - 2
Terrein 2
18:00
CAAN ARCHITECTEN - ABSCIS ARCHITECTEN  4 - 7
19:00
STEPHANE BEEL ARCHITECTS - 3ARCHITECTEN  0 - 5
20:00
COUSSEE&GORIS / DIERENDONCKBLANCKE architecten - GOEDEFROO + GOEDEFROO ARCHITECTEN  8 - 6
21:00
ZOOM ARCHITECTEN - ASA  6 - 5

Andere toernooien