achtergrond

Archigoldcup

Groep A

  1. BARO
  2. ARCH & TECO Architecture and planning
  3. ABETEC architecten & Ingenieurs
  4. DETOO architects

Groep B

  1. BLAF architecten
  2. Goedefroo + goedefroo architecten
  3. Sporting Liereman
  4. BAST architects & engineers

Groep C

  1. ASA
  2. UGent
  3. Coussée & Goris / DIERENDONCKBLANCKE architecten
  4. Architecten De Vylder Vinck Taillieu

Groep D

  1. CAAN architecten
  2. ABSCIS architecten
  3. Stéphane Beel architects
  4. KV-poel
Met steun van
Reynaers
Foamglas
Bulex
Tarkett
Niko
Caparol
Goedhart 3D

Foto's

Speeldag 1 - Groepsfaseaug 8

Terrein 2
18:00
BARO - ABETEC architecten & Ingenieurs  5 - 4
19:00
BLAF architecten - Sporting Liereman  7 - 5
20:00
ASA - Coussée & Goris / DIERENDONCKBLANCKE architecten  19 - 3
21:00
CAAN architecten - Stéphane Beel architects  3 - 6
Terrein 3
18:00
ARCH & TECO Architecture and planning - DETOO architects  3 - 3
19:00
Goedefroo + goedefroo architecten - BAST architects & engineers  9 - 7
20:00
UGent - Architecten De Vylder Vinck Taillieu  4 - 2
21:00
ABSCIS architecten - KV-poel  11 - 0

Speeldag 2 - Groepsfaseaug 17

Terrein 1
18:00
Stéphane Beel architects - ABSCIS architecten  5 - 4
19:00
Coussée & Goris / DIERENDONCKBLANCKE architecten - UGent  8 - 5
20:00
Goedefroo + goedefroo architecten - Sporting Liereman  9 - 7
21:00
ABETEC architecten & Ingenieurs - ARCH & TECO Architecture and planning  9 - 5
Terrein 2
18:00
KV-poel - CAAN architecten  6 - 6
19:00
Architecten De Vylder Vinck Taillieu - ASA  1 - 17
20:00
BAST architects & engineers - BLAF architecten  2 - 12
21:00
DETOO architects - BARO  4 - 3

Speeldag 3 - Groepsfaseaug 22

Terrein 2
18:00
ASA - UGent  5 - 2
19:00
BARO - ARCH & TECO Architecture and planning  5 - 6
20:00
CAAN architecten - ABSCIS architecten  7 - 3
21:00
BLAF architecten - Goedefroo + goedefroo architecten  3 - 7
Terrein 3
18:00
Coussée & Goris / DIERENDONCKBLANCKE architecten - Architecten De Vylder Vinck Taillieu  19 - 0
19:00
ABETEC architecten & Ingenieurs - DETOO architects  1 - 4
20:00
Stéphane Beel architects - KV-poel  9 - 4
21:00
Sporting Liereman - BAST architects & engineers  10 - 4

Speeldag 4 - Eindrondeaug 29

Terrein 2
18:00
DETOO architects - BLAF architecten  2 - 5
19:00
ARCH & TECO Architecture and planning - Goedefroo + goedefroo architecten  4 - 7
20:00
ASA - CAAN architecten  7 - 5
21:00
Coussée & Goris / DIERENDONCKBLANCKE architecten - Stéphane Beel architects  5 - 4
Terrein 3
18:00
ABETEC architecten & Ingenieurs - BAST architects & engineers  7 - 6
19:00
BARO - Sporting Liereman  4 - 1
20:00
UGent - KV-poel  2 - 7
21:00
Architecten De Vylder Vinck Taillieu - ABSCIS architecten  1 - 15

Speeldag 5 - Eindrondesep 5

Terrein 2
18:00
DETOO architects - CAAN architecten  1 - 4
19:00
ARCH & TECO Architecture and planning - Stéphane Beel architects  6 - 10
20:00
BLAF architecten - ASA  6 - 11
21:00
Goedefroo + goedefroo architecten - Coussée & Goris / DIERENDONCKBLANCKE architecten  4 - 9
Terrein 3
18:00
ABETEC architecten & Ingenieurs - KV-poel  5 - 4
19:00
BARO - ABSCIS architecten  0 - 10
20:00
BAST architects & engineers - UGent  4 - 7
21:00
Sporting Liereman - Architecten De Vylder Vinck Taillieu  7 - 6

Speeldag 6 - Finalesep 12

Terrein 2
18:00
DETOO architects - ARCH & TECO Architecture and planning  4 - 2
19:00
CAAN architecten - Stéphane Beel architects  1 - 2
20:00
BLAF architecten - Goedefroo + goedefroo architecten  7 - 11
21:00
ASA - Coussée & Goris / DIERENDONCKBLANCKE architecten  4 - 8
Terrein 3
18:00
ABETEC architecten & Ingenieurs - ABSCIS architecten  1 - 16
19:00
KV-poel - BARO  3 - 4
20:00
UGent - Sporting Liereman  0 - 5
21:00
BAST architects & engineers - Architecten De Vylder Vinck Taillieu  4 - 2

Andere toernooien