achtergrond

Archigoldcup

Groep A

  1. Universiteit Gent
  2. BAST architects & engineers
  3. BARO
  4. Stéphane Beel Architects

Groep B

  1. Robbrecht & Daem/ MJ Vanhee
  2. Coussée & Goris/DBDS
  3. ABSCIS ARCHITECTEN
  4. BOECKX Architecture & Engineering

Groep C

  1. L.U.S.T. Havana - Bart Dehaene
  2. ABETEC architecten & ingenieurs
  3. KV-poel
  4. BURO II & ARCHI+I

Groep D

  1. ARCH & TECO Architecture and planning
  2. BLAF architecten
  3. ASA
  4. CAAN architecten
Met steun van
Foamglas
Reynaers
Bulex
Holcim
Kubus
VMA
Ides Ramboer

Foto's

Speeldag 1 - Groepsfaseaug 24

Terrein 2
19:00
Universiteit Gent - BARO  5 - 2
20:00
BAST architects & engineers - Stéphane Beel Architects  4 - 12
Terrein 3
19:00
Robbrecht & Daem/ MJ Vanhee - ABSCIS ARCHITECTEN  6 - 8
20:00
Coussée & Goris/DBDS - BOECKX Architecture & Engineering  10 - 1

Speeldag 2 - Groepsfaseaug 26

Terrein 1
19:00
L.U.S.T. Havana - Bart Dehaene - KV-poel  3 - 4
20:00
ABETEC architecten & ingenieurs - BURO II & ARCHI+I  6 - 6
Terrein 2
19:00
ARCH & TECO Architecture and planning - ASA  1 - 6
20:00
BLAF architecten - CAAN architecten  8 - 4

Speeldag 3 - Groepsfaseaug 31

Terrein 2
19:00
BARO - BAST architects & engineers  1 - 5
20:00
Stéphane Beel Architects - Universiteit Gent  5 - 8
Terrein 3
19:00
ABSCIS ARCHITECTEN - Coussée & Goris/DBDS  7 - 7
20:00
BOECKX Architecture & Engineering - Robbrecht & Daem/ MJ Vanhee  2 - 7

Speeldag 4 - Groepsfasesep 2

Terrein 1
19:00
KV-poel - ABETEC architecten & ingenieurs  3 - 12
20:00
BURO II & ARCHI+I - L.U.S.T. Havana - Bart Dehaene  4 - 3
Terrein 2
19:00
ASA - BLAF architecten  6 - 2
20:00
CAAN architecten - ARCH & TECO Architecture and planning  15 - 2

Speeldag 5 - Groepsfasesep 7

Terrein 2
19:00
Robbrecht & Daem/ MJ Vanhee - Coussée & Goris/DBDS  3 - 8
20:00
ABSCIS ARCHITECTEN - BOECKX Architecture & Engineering  9 - 1
Terrein 3
19:00
Universiteit Gent - BAST architects & engineers  11 - 3
20:00
BARO - Stéphane Beel Architects  0 - 10

Speeldag 6 - Groepsfasesep 9

Terrein 1
19:00
ARCH & TECO Architecture and planning - BLAF architecten  3 - 11
20:00
ASA - CAAN architecten  3 - 6
Terrein 2
19:00
L.U.S.T. Havana - Bart Dehaene - ABETEC architecten & ingenieurs  3 - 7
20:00
KV-poel - BURO II & ARCHI+I  2 - 4

Speeldag 7 - Eindrondesep 14

Terrein 2
19:00
Universiteit Gent - ABSCIS ARCHITECTEN  6 - 7
20:00
ABETEC architecten & ingenieurs - BLAF architecten  4 - 14
21:00
BAST architects & engineers - Robbrecht & Daem/ MJ Vanhee  4 - 6
Terrein 3
19:00
Coussée & Goris/DBDS - Stéphane Beel Architects  5 - 3
20:00
CAAN architecten - BURO II & ARCHI+I  5 - 0
21:00
KV-poel - ASA  6 - 4

Speeldag 8 - Eindrondesep 16

Terrein 1
19:00
BAST architects & engineers - ASA  8 - 10
20:00
ABSCIS ARCHITECTEN - BLAF architecten  1 - 4
21:00
Coussée & Goris/DBDS - CAAN architecten  4 - 2
Terrein 2
20:00
Universiteit Gent - ABETEC architecten & ingenieurs  6 - 15
21:00
Stéphane Beel Architects - BURO II & ARCHI+I  8 - 7

Speeldag 9 - Finalesep 21

Terrein 2
19:00
Robbrecht & Daem/ MJ Vanhee - KV-poel  8 - 2
20:00
ABSCIS ARCHITECTEN - CAAN architecten  7 - 6
21:00
BLAF architecten - Coussée & Goris/DBDS  6 - 5
Terrein 3
19:00
Universiteit Gent - BURO II & ARCHI+I  3 - 11
20:00
ABETEC architecten & ingenieurs - Stéphane Beel Architects  4 - 6

Andere toernooien