achtergrond

Archigoldcup

Groep A

  1. CAAN Architecten
  2. 3architecten
  3. Stéphane Beel Architecten

Groep B

  1. ASA
  2. BOECKX Architecture & Engineering
  3. Coussée & Goris/DBDS

Groep C

  1. ABSCIS ARCHITECTEN
  2. BURO II & ARCHI+I
  3. ABETEC

Groep D

  1. Robbrecht & Daem/ MJ Vanhee
  2. BLAF architecten
  3. Universiteit Gent
Met steun van
Benor
Bulex
Derbigum
Holcim
Kubus
Foamglas
Nelissen
Reynaers

Speeldag 1 - Groepsfaseaug 25

Terrein 1
19:00
CAAN Architecten - 3architecten  19 - 2
20:00
ABSCIS ARCHITECTEN - BURO II & ARCHI+I  7 - 4
Terrein 2
19:00
ASA - BOECKX Architecture & Engineering  10 - 5
20:00
Robbrecht & Daem/ MJ Vanhee - BLAF architecten  5 - 2

Speeldag 2 - Groepsfasesep 1

Terrein 1
19:00
BLAF architecten - Universiteit Gent  6 - 4
20:00
BOECKX Architecture & Engineering - Coussée & Goris/DBDS  5 - 7
Terrein 2
19:00
BURO II & ARCHI+I - ABETEC  11 - 6
20:00
3architecten - Stéphane Beel Architecten  8 - 16

Speeldag 3 - Groepsfasesep 3

Terrein 1
19:00
Stéphane Beel Architecten - CAAN Architecten  5 - 7
20:00
Coussée & Goris/DBDS - ASA  4 - 3
Terrein 2
19:00
ABETEC - ABSCIS ARCHITECTEN  1 - 14
20:00
Universiteit Gent - Robbrecht & Daem/ MJ Vanhee  5 - 3

Speeldag 4 - Eindrondesep 8

Terrein 1
19:00
CAAN Architecten - ASA  3 - 4
20:00
ABSCIS ARCHITECTEN - Universiteit Gent  6 - 5
21:00
3architecten - BOECKX Architecture & Engineering  9 - 5
Terrein 2
19:00
Coussée & Goris/DBDS - Stéphane Beel Architecten  5 - 1
20:00
Robbrecht & Daem/ MJ Vanhee - BURO II & ARCHI+I  2 - 6
21:00
ABETEC - BLAF architecten  5 - 13

Speeldag 5 - Eindrondesep 15

Terrein 1
20:00
ASA - ABSCIS ARCHITECTEN  2 - 8
21:00
Coussée & Goris/DBDS - BURO II & ARCHI+I  5 - 4
Terrein 2
20:00
CAAN Architecten - Universiteit Gent  4 - 5
21:00
Stéphane Beel Architecten - Robbrecht & Daem/ MJ Vanhee  10 - 9

Speeldag 5 - Finalesep 15

Terrein 2
19:00
BOECKX Architecture & Engineering - ABETEC  7 - 4

Speeldag 6 - Finalesep 22

Terrein 2
19:00
3architecten - BLAF architecten  4 - 8
20:00
ASA - BURO II & ARCHI+I  15 - 10
21:00
ABSCIS ARCHITECTEN - Coussée & Goris/DBDS  6 - 4
Terrein 3
19:00
CAAN Architecten - Robbrecht & Daem/ MJ Vanhee  11 - 2
20:00
Universiteit Gent - Stéphane Beel Architecten  10 - 5

Andere toernooien