achtergrond

Archigoldcup

Dé zaalvoetbalcompetitie die op ludieke manier architecten bij elkaar brengt en netwerking mogelijk maakt. Deze zaalvoetbalcompetitie wordt jaarlijks georganiseerd in Antwerpen, Gent en Leuven/Brussel. Enkel architecten, student-architecten en medewerkers van architectenbureau’s kunnen deelnemen.

De Archigoldcup wordt voornamelijk gesponsord door fabrikanten. Op elk van de wedstrijden worden deze fabrikanten uitgenodigd zodat ook netwerking tussen architecten en fabrikanten gestimuleerd wordt.

Groep A

  1. Bold architecten
  2. HUB architecten
  3. Bovenbouw/Bulk architecten
  4. POLO/OSAR architecten

Groep B

  1. United Architects
  2. LOW architecten
  3. Collectiefnoord/META/FVWW architecten
  4. B-architecten

Groep C

  1. VIVA/RE-ST/MZOZ/GESTALT/DRDH
  2. Binst Architects
  3. OM/AR + Omgeving architecten
  4. VVDA/MVT/Karuur architecten

Groep D

  1. Stramien architecten
  2. M2 architecten
  3. Bauer/ENOF/WV architecten
  4. Architects in Motion
Met steun van
Bulex
Bulo
Foamglas
Gyproc
Modular
Nelissen
Renson
Reynaers
Soprema

Speeldag 1 - Groepsfasejan. 12

Terrein 1
19:00
Bold architecten - HUB architecten  3 - 6
20:00
Bovenbouw/Bulk architecten - POLO/OSAR architecten  4 - 10
21:00
VIVA/RE-ST/MZOZ/GESTALT/DRDH - Binst Architects  9 - 14
22:00
OM/AR + Omgeving architecten - VVDA/MVT/Karuur architecten  9 - 3
Terrein 2
19:00
United Architects - LOW architecten  6 - 7
20:00
Collectiefnoord/META/FVWW architecten - B-architecten  10 - 2
21:00
Bauer/ENOF/WV architecten - Architects in Motion  5 - 6
22:00
Stramien architecten - M2 architecten  7 - 11

Speeldag 2 - Groepsfasejan. 19

Terrein 1
19:00
B-architecten - LOW architecten  5 - 6
20:00
OM/AR + Omgeving architecten - VIVA/RE-ST/MZOZ/GESTALT/DRDH  10 - 2
21:00
Binst Architects - VVDA/MVT/Karuur architecten  10 - 9
22:00
Collectiefnoord/META/FVWW architecten - United Architects  13 - 0
Terrein 2
19:00
Bauer/ENOF/WV architecten - Stramien architecten  11 - 10
20:00
HUB architecten - POLO/OSAR architecten  5 - 7
21:00
Bovenbouw/Bulk architecten - Bold architecten  1 - 6
22:00
M2 architecten - Architects in Motion  11 - 8

Speeldag 3 - Groepsfasejan. 26

Terrein 1
19:00
LOW architecten - Collectiefnoord/META/FVWW architecten  3 - 13
20:00
United Architects - B-architecten  6 - 5
21:00
POLO/OSAR architecten - Bold architecten  2 - 5
22:00
HUB architecten - Bovenbouw/Bulk architecten  11 - 2
Terrein 2
19:00
Architects in Motion - Stramien architecten  7 - 3
20:00
M2 architecten - Bauer/ENOF/WV architecten  3 - 5
21:00
VIVA/RE-ST/MZOZ/GESTALT/DRDH - VVDA/MVT/Karuur architecten  6 - 5
22:00
Binst Architects - OM/AR + Omgeving architecten  9 - 9

Speeldag 4 - Eindrondejan. 31

Terrein 1
18:00
Binst Architects - M2 architecten  
19:00
OM/AR + Omgeving architecten - Architects in Motion  
21:00
HUB architecten - LOW architecten  
22:00
POLO/OSAR architecten - Collectiefnoord/META/FVWW architecten  
Terrein 2
18:00
VVDA/MVT/Karuur architecten - Bauer/ENOF/WV architecten  
19:00
Bovenbouw/Bulk architecten - United Architects  
21:00
Bold architecten - B-architecten  
22:00
VIVA/RE-ST/MZOZ/GESTALT/DRDH - Stramien architecten  

Speeldag 5 - Eindrondefeb. 2

Speeldag 6 - Finalefeb. 9

Andere toernooien