achtergrond

Archigoldcup

Dé zaalvoetbalcompetitie die op ludieke manier architecten bij elkaar brengt en netwerking mogelijk maakt. Deze zaalvoetbalcompetitie wordt jaarlijks georganiseerd in Antwerpen, Gent en Leuven/Brussel. Enkel architecten, student-architecten en medewerkers van architectenbureau’s kunnen deelnemen.

De Archigoldcup wordt voornamelijk gesponsord door fabrikanten. Op elk van de wedstrijden worden deze fabrikanten uitgenodigd zodat ook netwerking tussen architecten en fabrikanten gestimuleerd wordt.

Antwerpen 2022

Antwerpen:

Groep A

  1. FC Fuller
  2. POLO/OSAR architecten
  3. Collectief Noord + FVWW + Meta
  4. Bold architecten

Groep B

  1. DMVA architecten
  2. Bovenbouw + Bulk architecten
  3. B-architecten
  4. Architects in Motion

Groep C

  1. Rooilijn + Stramien
  2. HUB architecten
  3. Archiles architecten
  4. M2 architecten

Groep D

  1. Binst architecten
  2. VVDA architecten
  3. FC Baksteen
  4. BAUER-EN/OF-WV
Met steun van
Bulex
Foamglas
Gyproc
Modular
Nelissen
Reynaers
Soprema

Foto's

Speeldag 1 - Groepsfasejan 13

Terrein 1
18:00
Collectief Noord + FVWW + Meta - Bold architecten  4 - 11
19:00
FC Fuller - POLO/OSAR architecten  2 - 15
20:00
Rooilijn + Stramien - HUB architecten  0 - 5
21:00
Archiles architecten - M2 architecten  0 - 5
22:00
Binst architecten - VVDA architecten  5 - 0
Terrein 2
19:00
DMVA architecten - Bovenbouw + Bulk architecten  0 - 5
21:00
B-architecten - Architects in Motion  8 - 6
22:00
FC Baksteen - BAUER-EN/OF-WV  2 - 6

Speeldag 2 - Groepsfasejan 20

Terrein 1
18:00
VVDA architecten - BAUER-EN/OF-WV  0 - 5
19:00
Architects in Motion - Bovenbouw + Bulk architecten  6 - 13
20:00
Collectief Noord + FVWW + Meta - FC Fuller  12 - 5
21:00
HUB architecten - M2 architecten  7 - 0
22:00
Archiles architecten - Rooilijn + Stramien  
Terrein 2
19:00
FC Baksteen - Binst architecten  13 - 2
21:00
POLO/OSAR architecten - Bold architecten  1 - 2
22:00
B-architecten - DMVA architecten  5 - 0

Speeldag 3 - Groepsfasejan 27

Terrein 1
18:00
DMVA architecten - Architects in Motion  0 - 5
19:00
Bovenbouw + Bulk architecten - B-architecten  5 - 7
20:00
VVDA architecten - FC Baksteen  0 - 5
21:00
Bold architecten - FC Fuller  12 - 1
22:00
Rooilijn + Stramien - M2 architecten  0 - 5
Terrein 2
19:00
BAUER-EN/OF-WV - Binst architecten  13 - 3
21:00
POLO/OSAR architecten - Collectief Noord + FVWW + Meta  3 - 8
22:00
HUB architecten - Archiles architecten  5 - 0

Speeldag 4 - Eindrondefeb 1

Terrein 1
18:00
Archiles architecten - VVDA architecten  
19:00
Bold architecten - Bovenbouw + Bulk architecten  12 - 3
20:00
Collectief Noord + FVWW + Meta - B-architecten  5 - 6
21:00
HUB architecten - FC Baksteen  8 - 6
22:00
POLO/OSAR architecten - DMVA architecten  5 - 0
Terrein 2
19:00
M2 architecten - BAUER-EN/OF-WV  3 - 5
21:00
FC Fuller - Architects in Motion  9 - 13
22:00
Rooilijn + Stramien - Binst architecten  0 - 5

Speeldag 5 - Eindrondefeb 3

Terrein 1
18:00
FC Fuller - Binst architecten  7 - 1
19:00
Bold architecten - HUB architecten  5 - 7
20:00
B-architecten - BAUER-EN/OF-WV  2 - 3
21:00
Bovenbouw + Bulk architecten - FC Baksteen  5 - 0
Terrein 2
18:00
Rooilijn + Stramien - Archiles architecten  
19:00
POLO/OSAR architecten - Architects in Motion  12 - 7
21:00
Collectief Noord + FVWW + Meta - M2 architecten  10 - 11
22:00
DMVA architecten - VVDA architecten  

Speeldag 6 - Finalefeb 10

Terrein 1
18:00
POLO/OSAR architecten - FC Fuller  8 - 7
19:00
Bovenbouw + Bulk architecten - M2 architecten  10 - 6
20:00
B-architecten - Bold architecten  11 - 1
21:00
HUB architecten - BAUER-EN/OF-WV  4 - 6
Terrein 2
18:00
VVDA architecten - Rooilijn + Stramien  
19:00
Architects in Motion - Binst architecten  10 - 7
21:00
FC Baksteen - Collectief Noord + FVWW + Meta  0 - 5
22:00
DMVA architecten - Archiles architecten  

Andere toernooien