achtergrond

Archigoldcup

Groep A

  1. UE164
  2. Architects in Motion
  3. Binst Architects
  4. OM/AR architecten & Omgeving

Groep B

  1. Vincent Van Duysen Architects
  2. BULK Architecten
  3. HUB Architecten
  4. Stramien/Regionale Landschappen Antwerpen

Groep C

  1. Paul & Oscar
  2. BOVENBOUW Architectuur
  3. B-ARCHITECTEN
  4. FC Baksteen

Groep D

  1. FC Füller
  2. M2 Architecten
  3. 8-office/Veelaert Architecten
  4. IN[AR]CO & ELD
Met steun van
Nelissen
Foamglas
Modular
soprema
Bulex
Reynaers
gyproc
ZEKER ZINK

Foto's

Speeldag 1 - Groepsfasejan 10

Terrein 1
18:00
Binst Architects - OM/AR architecten & Omgeving  9 - 0
19:00
UE164 - Architects in Motion  12 - 7
20:00
Paul & Oscar - BOVENBOUW Architectuur  15 - 2
21:00
B-ARCHITECTEN - FC Baksteen  3 - 7
22:00
FC Füller - M2 Architecten  5 - 6
Terrein 2
19:00
Vincent Van Duysen Architects - BULK Architecten  4 - 13
21:00
HUB Architecten - Stramien/Regionale Landschappen Antwerpen  10 - 4
22:00
8-office/Veelaert Architecten - IN[AR]CO & ELD  5 - 0

Speeldag 2 - Groepsfasejan 17

Terrein 1
18:00
M2 Architecten - IN[AR]CO & ELD  5 - 0
19:00
Stramien/Regionale Landschappen Antwerpen - BULK Architecten  3 - 11
20:00
HUB Architecten - Vincent Van Duysen Architects  11 - 3
21:00
BOVENBOUW Architectuur - FC Baksteen  2 - 15
22:00
B-ARCHITECTEN - Paul & Oscar  6 - 9
Terrein 2
19:00
8-office/Veelaert Architecten - FC Füller  15 - 1
21:00
Architects in Motion - OM/AR architecten & Omgeving  7 - 5
22:00
Binst Architects - UE164  3 - 13

Speeldag 3 - Groepsfasejan 24

Terrein 1
18:00
BULK Architecten - HUB Architecten  6 - 7
19:00
Vincent Van Duysen Architects - Stramien/Regionale Landschappen Antwerpen  7 - 8
20:00
M2 Architecten - 8-office/Veelaert Architecten  2 - 5
21:00
OM/AR architecten & Omgeving - UE164  5 - 8
22:00
Architects in Motion - Binst Architects  13 - 2
Terrein 2
19:00
IN[AR]CO & ELD - FC Füller  0 - 5
21:00
Paul & Oscar - FC Baksteen  7 - 6
22:00
BOVENBOUW Architectuur - B-ARCHITECTEN  5 - 13

Speeldag 4 - Eindrondejan 29

Terrein 1
18:00
UE164 - BULK Architecten  5 - 8
19:00
Architects in Motion - HUB Architecten  2 - 6
20:00
Paul & Oscar - M2 Architecten  6 - 2
21:00
FC Baksteen - 8-office/Veelaert Architecten  4 - 5
22:00
OM/AR architecten & Omgeving - Stramien/Regionale Landschappen Antwerpen  2 - 5
Terrein 2
19:00
Binst Architects - Vincent Van Duysen Architects  5 - 0
21:00
B-ARCHITECTEN - IN[AR]CO & ELD  5 - 0
22:00
BOVENBOUW Architectuur - FC Füller  10 - 4

Speeldag 5 - Eindrondejan 31

Terrein 1
18:00
UE164 - M2 Architecten  4 - 8
19:00
HUB Architecten - 8-office/Veelaert Architecten  9 - 8
20:00
Stramien/Regionale Landschappen Antwerpen - BOVENBOUW Architectuur  6 - 7
21:00
Binst Architects - B-ARCHITECTEN  4 - 14
22:00
BULK Architecten - Paul & Oscar  3 - 6
Terrein 2
19:00
Architects in Motion - FC Baksteen  7 - 9
21:00
Vincent Van Duysen Architects - IN[AR]CO & ELD  5 - 0
22:00
OM/AR architecten & Omgeving - FC Füller  2 - 9

Speeldag 6 - Finalefeb 7

Terrein 1
18:00
IN[AR]CO & ELD - OM/AR architecten & Omgeving  0 - 5
19:00
UE164 - Architects in Motion  7 - 8
20:00
M2 Architecten - FC Baksteen  10 - 5
21:00
BULK Architecten - 8-office/Veelaert Architecten  5 - 6
22:00
Paul & Oscar - HUB Architecten  4 - 3
Terrein 2
18:00
Vincent Van Duysen Architects - FC Füller  8 - 6
19:00
Binst Architects - Stramien/Regionale Landschappen Antwerpen  4 - 6
21:00
B-ARCHITECTEN - BOVENBOUW Architectuur  17 - 0

Andere toernooien