achtergrond

Archigoldcup

Dé zaalvoetbalcompetitie die op ludieke manier architecten bij elkaar brengt en netwerking mogelijk maakt. Deze zaalvoetbalcompetitie wordt jaarlijks georganiseerd in Antwerpen, Gent en Leuven/Brussel. Enkel architecten, student-architecten en medewerkers van architectenbureau’s kunnen deelnemen.

De Archigoldcup wordt voornamelijk gesponsord door fabrikanten. Op elk van de wedstrijden worden deze fabrikanten uitgenodigd zodat ook netwerking tussen architecten en fabrikanten gestimuleerd wordt.

Groep A

  1. Crepain -Binst architecture
  2. POLO Architects + OSAR
  3. A2D architects
  4. B-architecten

Groep B

  1. FVWW Architecten/ Collectief Noord/ META
  2. Architects in motion
  3. OBJEKT architecten
  4. Modulor - FC Baksteen

Groep C

  1. STRAMIEN
  2. Bureau Bouwtechniek
  3. Boven BULK
  4. M2 architecten

Groep D

  1. AREAL architecten
  2. AR-TE
  3. OMGEVING
  4. HUB
Met steun van
Bulex
Foamglas
Gyproc
Nelissen

Foto's

Speeldag 1 - Groepsfasejan 12

Terrein 1
18:00
Crepain -Binst architecture - POLO Architects + OSAR  5 - 9
19:00
A2D architects - B-architecten  18 - 5
20:00
STRAMIEN - Bureau Bouwtechniek  14 - 6
21:00
Boven BULK - M2 architecten  7 - 6
22:00
AREAL architecten - AR-TE  10 - 1
Terrein 2
19:00
FVWW Architecten/ Collectief Noord/ META - Architects in motion  2 - 6
21:00
OBJEKT architecten - Modulor - FC Baksteen  4 - 4
22:00
OMGEVING - HUB  9 - 10

Speeldag 2 - Groepsfasejan 19

Terrein 1
18:00
AR-TE - HUB  4 - 12
19:00
Modulor - FC Baksteen - Architects in motion  3 - 9
20:00
OBJEKT architecten - FVWW Architecten/ Collectief Noord/ META  5 - 5
21:00
Bureau Bouwtechniek - M2 architecten  8 - 6
22:00
Boven BULK - STRAMIEN  6 - 12
Terrein 2
19:00
OMGEVING - AREAL architecten  2 - 4
21:00
POLO Architects + OSAR - B-architecten  4 - 2
22:00
A2D architects - Crepain -Binst architecture  13 - 1

Speeldag 3 - Groepsfasejan 26

Terrein 1
18:00
Architects in motion - OBJEKT architecten  4 - 6
19:00
FVWW Architecten/ Collectief Noord/ META - Modulor - FC Baksteen  6 - 5
20:00
AR-TE - OMGEVING  6 - 10
21:00
B-architecten - Crepain -Binst architecture  12 - 5
22:00
POLO Architects + OSAR - A2D architects  3 - 4
Terrein 2
19:00
HUB - AREAL architecten  8 - 4
21:00
STRAMIEN - M2 architecten  6 - 6
22:00
Bureau Bouwtechniek - Boven BULK  7 - 3

Speeldag 4 - Eindrondejan 31

Terrein 1
18:00
A2D architects - OBJEKT architecten  9 - 6
19:00
POLO Architects + OSAR - Architects in motion  4 - 3
21:00
STRAMIEN - AREAL architecten  2 - 6
22:00
Bureau Bouwtechniek - HUB  4 - 10
Terrein 2
19:00
B-architecten - Modulor - FC Baksteen  1 - 7
20:00
Crepain -Binst architecture - FVWW Architecten/ Collectief Noord/ META  3 - 6
21:00
Boven BULK - AR-TE  9 - 8
22:00
M2 architecten - OMGEVING  10 - 3

Speeldag 5 - Eindrondefeb 2

Terrein 1
18:00
OBJEKT architecten - STRAMIEN  2 - 6
19:00
Architects in motion - Bureau Bouwtechniek  6 - 3
21:00
A2D architects - AREAL architecten  5 - 4
22:00
POLO Architects + OSAR - HUB  6 - 3
Terrein 2
19:00
Modulor - FC Baksteen - Boven BULK  19 - 2
20:00
FVWW Architecten/ Collectief Noord/ META - M2 architecten  6 - 7
21:00
B-architecten - AR-TE  17 - 3
22:00
Crepain -Binst architecture - OMGEVING  2 - 16

Speeldag 6 - Finalefeb 8

Terrein 1
19:00
OBJEKT architecten - Bureau Bouwtechniek  9 - 6
20:00
STRAMIEN - Architects in motion  6 - 15
21:00
AREAL architecten - HUB  6 - 7
22:00
A2D architects - POLO Architects + OSAR  8 - 9
Terrein 2
18:00
AR-TE - Crepain -Binst architecture  6 - 11
19:00
B-architecten - OMGEVING  8 - 1
20:00
Boven BULK - FVWW Architecten/ Collectief Noord/ META  6 - 5
21:00
Modulor - FC Baksteen - M2 architecten  7 - 4

Andere toernooien