achtergrond

Archigoldcup

Groep A

  1. FC Baksteen
  2. POLO Architects
  3. STRA WARS (Stramien)
  4. Omgeving

Groep B

  1. ALOM (AS/Low/Objekt/Morgen)
  2. Bureau Bouwtechniek
  3. Conix RDBM Architects
  4. META

Groep C

  1. Architects in Motion
  2. A2D Architects
  3. B-architecten
  4. M2 architecten

Groep D

  1. HUB architecten
  2. FC Erwin
  3. AP/ART architecten
  4. UE164 (FVWW - Collectief Noord)
Met steun van
Foamglas
Reynaers
Bulex
Saint-Gobain
Tarkett (oud logo)
Caparol
Nelissen

Foto's

Speeldag 1 - Groepsfasejan 7

Terrein 1
18:00
FC Baksteen - Omgeving  9 - 6
19:00
POLO Architects - STRA WARS (Stramien)  5 - 8
21:00
HUB architecten - UE164 (FVWW - Collectief Noord)  8 - 5
22:00
FC Erwin - AP/ART architecten  5 - 19
Terrein 2
19:00
ALOM (AS/Low/Objekt/Morgen) - META  8 - 2
20:00
Bureau Bouwtechniek - Conix RDBM Architects  8 - 6
21:00
Architects in Motion - M2 architecten  21 - 3
22:00
A2D Architects - B-architecten  7 - 3

Speeldag 2 - Groepsfasejan 14

Terrein 1
18:00
M2 architecten - A2D Architects  1 - 7
19:00
B-architecten - Architects in Motion  4 - 11
21:00
Conix RDBM Architects - ALOM (AS/Low/Objekt/Morgen)  7 - 9
22:00
META - Bureau Bouwtechniek  10 - 1
Terrein 2
19:00
UE164 (FVWW - Collectief Noord) - FC Erwin  10 - 6
20:00
AP/ART architecten - HUB architecten  5 - 12
21:00
STRA WARS (Stramien) - FC Baksteen  1 - 6
22:00
Omgeving - POLO Architects  6 - 4

Speeldag 3 - Groepsfasejan 21

Terrein 1
18:00
AP/ART architecten - UE164 (FVWW - Collectief Noord)  7 - 5
19:00
HUB architecten - FC Erwin  11 - 4
21:00
STRA WARS (Stramien) - Omgeving  5 - 6
22:00
FC Baksteen - POLO Architects  13 - 2
Terrein 2
19:00
Conix RDBM Architects - META  9 - 9
20:00
ALOM (AS/Low/Objekt/Morgen) - Bureau Bouwtechniek  15 - 6
21:00
B-architecten - M2 architecten  10 - 4
22:00
Architects in Motion - A2D Architects  5 - 5

Speeldag 4 - Eindrondejan 26

Terrein 1
18:00
FC Baksteen - META  7 - 2
19:00
Omgeving - ALOM (AS/Low/Objekt/Morgen)  6 - 8
21:00
Architects in Motion - AP/ART architecten  8 - 9
22:00
A2D Architects - HUB architecten  4 - 3
Terrein 2
19:00
STRA WARS (Stramien) - Conix RDBM Architects  10 - 8
20:00
POLO Architects - Bureau Bouwtechniek  15 - 0
21:00
B-architecten - FC Erwin  14 - 0
22:00
M2 architecten - UE164 (FVWW - Collectief Noord)  4 - 10

Speeldag 5 - Eindrondejan 28

Terrein 1
18:00
META - Architects in Motion  5 - 19
19:00
Omgeving - HUB architecten  3 - 8
21:00
FC Baksteen - AP/ART architecten  1 - 2
22:00
ALOM (AS/Low/Objekt/Morgen) - A2D Architects  3 - 2
Terrein 2
19:00
STRA WARS (Stramien) - B-architecten  7 - 6
20:00
POLO Architects - UE164 (FVWW - Collectief Noord)  6 - 2
21:00
Conix RDBM Architects - FC Erwin  8 - 2
22:00
Bureau Bouwtechniek - M2 architecten  5 - 4

Speeldag 6 - Finalefeb 3

Terrein 1
19:00
META - Omgeving  7 - 5
20:00
Architects in Motion - HUB architecten  10 - 11
21:00
FC Baksteen - A2D Architects  5 - 4
22:00
AP/ART architecten - ALOM (AS/Low/Objekt/Morgen)  7 - 6
Terrein 2
18:00
FC Erwin - M2 architecten  1 - 8
19:00
Conix RDBM Architects - Bureau Bouwtechniek  8 - 7
20:00
B-architecten - UE164 (FVWW - Collectief Noord)  12 - 5
21:00
STRA WARS (Stramien) - POLO Architects  7 - 4

Andere toernooien