achtergrond

Archigoldcup

Dé zaalvoetbalcompetitie die op ludieke manier architecten bij elkaar brengt en netwerking mogelijk maakt. Deze zaalvoetbalcompetitie wordt jaarlijks georganiseerd in Antwerpen, Gent en Leuven/Brussel. Enkel architecten, student-architecten en medewerkers van architectenbureau’s kunnen deelnemen.

De Archigoldcup wordt voornamelijk gesponsord door fabrikanten. Op elk van de wedstrijden worden deze fabrikanten uitgenodigd zodat ook netwerking tussen architecten en fabrikanten gestimuleerd wordt.

Groep A

  1. HUB architecten
  2. ABV+ architecten
  3. M² architecten
  4. FC Baksteen

Groep B

  1. Van Halewyck & Marco
  2. B-architecten
  3. POLO ARCHITECTS
  4. UE164

Groep C

  1. KA$HH
  2. Stramien
  3. Architects In Motion
  4. MOA

Groep D

  1. Osar
  2. OMGEVING
  3. CONIX RDBM Architects
  4. IEA + RADAR architecten
Met steun van
Bulex
Foamglas
Nelissen

Foto's

Speeldag 1 - Groepsfasejan 6

Terrein 1
18:00
HUB architecten - FC Baksteen  6 - 4
19:00
ABV+ architecten - M² architecten  3 - 4
21:00
KA$HH - MOA  5 - 8
22:00
Stramien - Architects In Motion  2 - 11
Terrein 2
19:00
Van Halewyck & Marco - UE164  4 - 8
20:00
B-architecten - POLO ARCHITECTS  9 - 7
21:00
Osar - IEA + RADAR architecten  9 - 5
22:00
OMGEVING - CONIX RDBM Architects  21 - 6

Speeldag 2 - Groepsfasejan 13

Terrein 1
18:00
CONIX RDBM Architects - Osar  4 - 10
19:00
IEA + RADAR architecten - OMGEVING  11 - 7
21:00
POLO ARCHITECTS - Van Halewyck & Marco  5 - 7
22:00
UE164 - B-architecten  8 - 2
Terrein 2
19:00
Architects In Motion - KA$HH  5 - 5
20:00
MOA - Stramien  4 - 2
21:00
M² architecten - HUB architecten  2 - 9
22:00
FC Baksteen - ABV+ architecten  13 - 4

Speeldag 3 - Groepsfasejan 20

Terrein 1
18:00
MOA - Architects In Motion  4 - 4
19:00
KA$HH - Stramien  1 - 2
21:00
FC Baksteen - M² architecten  8 - 2
22:00
HUB architecten - ABV+ architecten  6 - 1
Terrein 2
19:00
IEA + RADAR architecten - CONIX RDBM Architects  6 - 6
20:00
Osar - OMGEVING  8 - 6
21:00
UE164 - POLO ARCHITECTS  7 - 3
22:00
Van Halewyck & Marco - B-architecten  6 - 4

Speeldag 4 - Eindrondejan 22

Terrein 1
18:00
HUB architecten - Van Halewyck & Marco  6 - 3
19:00
FC Baksteen - UE164  3 - 2
21:00
MOA - IEA + RADAR architecten  9 - 1
22:00
Architects In Motion - Osar  4 - 3
Terrein 2
19:00
M² architecten - POLO ARCHITECTS  7 - 4
20:00
ABV+ architecten - B-architecten  4 - 8
21:00
Stramien - CONIX RDBM Architects  2 - 1
22:00
KA$HH - OMGEVING  11 - 3

Speeldag 5 - Eindrondejan 27

Terrein 1
18:00
Van Halewyck & Marco - IEA + RADAR architecten  8 - 4
19:00
UE164 - Osar  8 - 3
21:00
HUB architecten - MOA  1 - 5
22:00
FC Baksteen - Architects In Motion  8 - 6
Terrein 2
19:00
M² architecten - Stramien  7 - 6
20:00
B-architecten - KA$HH  8 - 7
21:00
POLO ARCHITECTS - CONIX RDBM Architects  14 - 7
22:00
ABV+ architecten - OMGEVING  9 - 6

Speeldag 6 - Finalefeb 4

Terrein 1
19:00
IEA + RADAR architecten - Osar  2 - 8
20:00
Van Halewyck & Marco - UE164  4 - 13
21:00
HUB architecten - Architects In Motion  6 - 9
22:00
MOA - FC Baksteen  4 - 4 (4 - 5)
Terrein 2
18:00
CONIX RDBM Architects - OMGEVING  10 - 10 (5 - 4)
19:00
POLO ARCHITECTS - ABV+ architecten  7 - 6
20:00
Stramien - KA$HH  1 - 6
21:00
M² architecten - B-architecten  4 - 11

Andere toernooien