achtergrond

Archigoldcup

Dé zaalvoetbalcompetitie die op ludieke manier architecten bij elkaar brengt en netwerking mogelijk maakt. Deze zaalvoetbalcompetitie wordt jaarlijks georganiseerd in Antwerpen, Gent en (weldra ook in) Leuven/Brussel. Enkel architecten, student-architecten en medewerkers van architectenbureau’s kunnen deelnemen. Omdat er steeds meer vrouwen het beroep van architect uitoefenen, worden ook vrouwen actief in de competitie betrokken.

De Archigoldup wordt voornamelijk gesponsord door fabrikanten.
Op elk van de wedstrijden worden deze fabrikanten uitgenodigd zodat ook netwerking tussen architecten en fabrikanten gestimuleerd wordt.

Antwerpen 2018

Groep A

  1. PAUL + OSCAR
  2. 8-office/Veelaert architecten
  3. Füller FC
  4. HUB

Groep B

  1. KASHH/ AREAL ARCHITECTEN
  2. BULK architecten
  3. Modulor - FC Baksteen
  4. Regionale Landschappen Antwerpen

Groep C

  1. Vincent Van Duysen Architects
  2. B-ARCHITECTEN
  3. Collectiefnoord/ FVWW/ Meta architecten
  4. M2 architecten

Groep D

  1. ARCHITECTS IN MOTION
  2. OMGEVING
  3. BOVENBOUW architectuur
  4. BUREAU BOUWTECHNIEK

Sponsors

Reynaers
Foamglas
Nelissen
gyproc
Bulex
Modular
CEA Belgium
Bulo
Tarkett/ Desso
Renson

Foto's

Speeldag 1 - Groepsfasejan 11

Terrein 1
18:00
Füller FC - HUB  3 - 10
19:00
PAUL + OSCAR - 8-office/Veelaert architecten  5 - 4
20:00
Vincent Van Duysen Architects - B-ARCHITECTEN  4 - 5
21:00
Collectiefnoord/ FVWW/ Meta architecten - M2 architecten  5 - 6
22:00
ARCHITECTS IN MOTION - OMGEVING  15 - 2
Terrein 2
19:00
KASHH/ AREAL ARCHITECTEN - BULK architecten  14 - 6
21:00
Modulor - FC Baksteen - Regionale Landschappen Antwerpen  18 - 6
22:00
BOVENBOUW architectuur - BUREAU BOUWTECHNIEK  11 - 6

Speeldag 2 - Groepsfasejan 16

Terrein 1
18:00
OMGEVING - BUREAU BOUWTECHNIEK  6 - 5
19:00
Regionale Landschappen Antwerpen - BULK architecten  3 - 9
20:00
Modulor - FC Baksteen - KASHH/ AREAL ARCHITECTEN  7 - 11
21:00
B-ARCHITECTEN - M2 architecten  3 - 4
22:00
Collectiefnoord/ FVWW/ Meta architecten - Vincent Van Duysen Architects  5 - 2
Terrein 2
19:00
BOVENBOUW architectuur - ARCHITECTS IN MOTION  5 - 9
21:00
8-office/Veelaert architecten - HUB  6 - 5
22:00
Füller FC - PAUL + OSCAR  1 - 13

Speeldag 3 - Groepsfasejan 25

Terrein 1
18:00
BULK architecten - Modulor - FC Baksteen  4 - 10
19:00
KASHH/ AREAL ARCHITECTEN - Regionale Landschappen Antwerpen  6 - 4
20:00
OMGEVING - BOVENBOUW architectuur  8 - 8
21:00
HUB - PAUL + OSCAR  5 - 5
22:00
8-office/Veelaert architecten - Füller FC  17 - 6
Terrein 2
19:00
BUREAU BOUWTECHNIEK - ARCHITECTS IN MOTION  0 - 5
21:00
Vincent Van Duysen Architects - M2 architecten  6 - 5
22:00
B-ARCHITECTEN - Collectiefnoord/ FVWW/ Meta architecten  6 - 10

Speeldag 4 - Eindrondejan 30

Terrein 1
18:00
PAUL + OSCAR - Modulor - FC Baksteen  6 - 4
19:00
8-office/Veelaert architecten - KASHH/ AREAL ARCHITECTEN  4 - 6
21:00
Collectiefnoord/ FVWW/ Meta architecten - BOVENBOUW architectuur  2 - 0
22:00
M2 architecten - ARCHITECTS IN MOTION  4 - 8
Terrein 2
19:00
HUB - Regionale Landschappen Antwerpen  12 - 4
20:00
Füller FC - BULK architecten  7 - 6
21:00
Vincent Van Duysen Architects - BUREAU BOUWTECHNIEK  2 - 5
22:00
B-ARCHITECTEN - OMGEVING  12 - 3

Speeldag 5 - Eindrondefeb 1

Terrein 1
18:00
Modulor - FC Baksteen - BOVENBOUW architectuur  6 - 1
19:00
8-office/Veelaert architecten - M2 architecten  8 - 9
21:00
PAUL + OSCAR - Collectiefnoord/ FVWW/ Meta architecten  7 - 8
22:00
KASHH/ AREAL ARCHITECTEN - ARCHITECTS IN MOTION  10 - 3
Terrein 2
19:00
Regionale Landschappen Antwerpen - Vincent Van Duysen Architects  5 - 9
20:00
BULK architecten - OMGEVING  5 - 4
21:00
Füller FC - B-ARCHITECTEN  3 - 13
22:00
HUB - BUREAU BOUWTECHNIEK  11 - 5

Speeldag 6 - Finalefeb 7

Terrein 1
19:00
BOVENBOUW architectuur - 8-office/Veelaert architecten  4 - 8
20:00
Modulor - FC Baksteen - M2 architecten  0 - 5
21:00
PAUL + OSCAR - ARCHITECTS IN MOTION  12 - 9
22:00
Collectiefnoord/ FVWW/ Meta architecten - KASHH/ AREAL ARCHITECTEN  2 - 1
Terrein 2
18:00
OMGEVING - Regionale Landschappen Antwerpen  7 - 10
19:00
BULK architecten - Vincent Van Duysen Architects  4 - 3
20:00
BUREAU BOUWTECHNIEK - Füller FC  5 - 3
21:00
HUB - B-ARCHITECTEN  8 - 7

Andere toernooien