achtergrond

Antwerpen 2016

Antwerpen 2018

Groep A

Groep B

Groep C

Groep D

Sponsors

Reynaers
Foamglas
Nelissen
gyproc
Bulex
Modular
CEA Belgium
Bulo
Tarkett/ Desso
Renson

Foto's

Speeldag 1 - Groepsfasejan 11

Zaal 1
18:00
Füller FC - HUB 3 - 10
19:00
PAUL + OSCAR - 8-office/Veelaert architecten 5 - 4
20:00
Vincent Van Duysen Architects - B-ARCHITECTEN 4 - 5
21:00
Collectiefnoord/ FVWW/ Meta architecten - M2 architecten 5 - 6
22:00
ARCHITECTS IN MOTION - OMGEVING 15 - 2
Zaal 2
19:00
KASHH/ AREAL ARCHITECTEN - BULK architecten 14 - 6
21:00
Modulor - FC Baksteen - Regionale Landschappen Antwerpen 18 - 6
22:00
BOVENBOUW architectuur - BUREAU BOUWTECHNIEK 11 - 6

Speeldag 2 - Groepsfasejan 16

Zaal 1
18:00
OMGEVING - BUREAU BOUWTECHNIEK 6 - 5
19:00
Regionale Landschappen Antwerpen - BULK architecten 3 - 9
20:00
Modulor - FC Baksteen - KASHH/ AREAL ARCHITECTEN 7 - 11
21:00
B-ARCHITECTEN - M2 architecten 3 - 4
22:00
Collectiefnoord/ FVWW/ Meta architecten - Vincent Van Duysen Architects 5 - 2
Zaal 2
19:00
BOVENBOUW architectuur - ARCHITECTS IN MOTION 5 - 9
21:00
8-office/Veelaert architecten - HUB 6 - 5
22:00
Füller FC - PAUL + OSCAR 1 - 13

Speeldag 3 - Groepsfasejan 25

Zaal 1
18:00
BULK architecten - Modulor - FC Baksteen 4 - 10
19:00
KASHH/ AREAL ARCHITECTEN - Regionale Landschappen Antwerpen 6 - 4
20:00
OMGEVING - BOVENBOUW architectuur 8 - 8
21:00
HUB - PAUL + OSCAR 5 - 5
22:00
8-office/Veelaert architecten - Füller FC 17 - 6
Zaal 2
19:00
BUREAU BOUWTECHNIEK - ARCHITECTS IN MOTION 0 - 5
21:00
Vincent Van Duysen Architects - M2 architecten 6 - 5
22:00
B-ARCHITECTEN - Collectiefnoord/ FVWW/ Meta architecten 6 - 10

Speeldag 4 - Eindrondejan 30

Zaal 1
18:00
PAUL + OSCAR - Modulor - FC Baksteen  6 - 4
19:00
8-office/Veelaert architecten - KASHH/ AREAL ARCHITECTEN  4 - 6
21:00
Collectiefnoord/ FVWW/ Meta architecten - BOVENBOUW architectuur  2 - 0
22:00
M2 architecten - ARCHITECTS IN MOTION  4 - 8
Zaal 2
19:00
HUB - Regionale Landschappen Antwerpen  12 - 4
20:00
Füller FC - BULK architecten  7 - 6
21:00
Vincent Van Duysen Architects - BUREAU BOUWTECHNIEK  2 - 5
22:00
B-ARCHITECTEN - OMGEVING  12 - 3

Speeldag 5 - Eindrondefeb 1

Zaal 1
18:00
Modulor - FC Baksteen - BOVENBOUW architectuur  6 - 1
19:00
8-office/Veelaert architecten - M2 architecten  8 - 9
21:00
PAUL + OSCAR - Collectiefnoord/ FVWW/ Meta architecten  7 - 8
22:00
KASHH/ AREAL ARCHITECTEN - ARCHITECTS IN MOTION  10 - 3
Zaal 2
19:00
Regionale Landschappen Antwerpen - Vincent Van Duysen Architects  5 - 9
20:00
BULK architecten - OMGEVING  5 - 4
21:00
Füller FC - B-ARCHITECTEN  3 - 13
22:00
HUB - BUREAU BOUWTECHNIEK  11 - 5

Speeldag 6 - Finalefeb 7

Zaal 1
19:00
BOVENBOUW architectuur - 8-office/Veelaert architecten  4 - 8  
20:00
Modulor - FC Baksteen - M2 architecten  0 - 5  
21:00
PAUL + OSCAR - ARCHITECTS IN MOTION  12 - 9  
22:00
Collectiefnoord/ FVWW/ Meta architecten - KASHH/ AREAL ARCHITECTEN  2 - 1  
Zaal 2
18:00
OMGEVING - Regionale Landschappen Antwerpen  7 - 10  
19:00
BULK architecten - Vincent Van Duysen Architects  4 - 3  
20:00
BUREAU BOUWTECHNIEK - Füller FC  5 - 3  
21:00
HUB - B-ARCHITECTEN  8 - 7  

Andere toernooien